Özel Çocuklardan  Yeni Malatyaspor’a Ziyaret

Özel çocuklar ve velileri birlikte Nurettin Soykan Tesisilerinde  Öznur Kablo Yeni Malatyasporlu futbolcular ile bir araya geldi.

Özel Çocuklardan  Yeni Malatyaspor’a Ziyaret

Malatya Yeni Ses 

Özel çocuklar ve velileri birlikte Nurettin Soykan Tesisilerinde  Öznur Kablo Yeni Malatyasporlu futbolcular ile bir araya geldi.

3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği ve Malatyaspor Taraftarlar Derneği Derebeyleri’nin düzenlediği organizasyonda Özel Çocuklar idman sonrası Teknik Direktör İrfan Buz ve Futbolcularla bir araya geldi.

Futbolcularla hatıra fotoğrafı çektiren çocuklar eğlenceli dakikalar yaşadı.

 

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Teknik Direktör İrfan Buz, “Özel çocuklarımızı kardeşlerimizi asla ve asla dışlamayalım. Bu tür sosyal aktiviteler ile bir nebzede olsa mutlu olmalarını sağlayalım. Onların bu neşesi, heyecanı bizlere güç verdi. Şehrin her bir ferdinin Malatyaspor ile mutlu olmasını sağlamaya devam edeceğiz. Kendilerine bu ziyaret için teşekkür ederiz, hepsini kucak dolusu selamlıyorum.” dedi.

 

Takım Kaptanı Adem Büyük ise şunları söyledi, “Kardeşlerimizin bir nebzede mutlu olmalarını sağlamak bize güç veriyor. Onların pozitif enerjisi bizlere güç verdi. Şehrin her bir ferdinin kenetlenip takıma sahip çıkması bizlere güç veriyor. Özel çocuklarımızın neşesi mutluluğu bizler için ekstra motivasyon oldu. Pandemi koşulları izin verdiği sürece sık sık ağırlamak isteriz. Kendilerini çok seviyoruz.”

 

Malatyaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ender Kaya ise “3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği ile birlikte organize ettiğimiz bu etkinlikte bizleri kırmayıp kabul ettikleri için Sportif Direktörümüze ve Teknik Direktörümüze çok teşekkür ederim. Futbolcularımızın çocuklarımızla güzel vakit geçirmeleri ve çocuklarımızın mutluluğu bizim için yeter. Taraftar olarak bu tür organizasyonlar ile şehrimizin tüm paydaşlarını bir araya getirmeyi hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

 

3 Aralık Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Naile Altuntaş,  kendilerine verilen destek ve katkılar için teşekkür etti.

 

Özel Çocuklar idman ziyaretinden sonra Malatyaspor taraftarlarıyla birlikte Hayvanat bahçesini gezdi.

www.malatyayenises.com